شرکت الکترو نسیم با بیش از یک دهه تجربه مرتبط از سال ۱۳۷۱ به طور رسمی وارد عرصه صنعتی ایران شد. این شرکت به عنوان نخستین تولید کننده استاتورهای پنکه در کشور، سرآغازی متفاوت در فعالیت‌های خود را رقم زده است.
خط مشی شرکت الکترو نسیم از بدو تاسیس تا کنون، نوآوری و ایجاد تحول در صنعت با رویکرد مشتری‌مداری بوده که محوریت آن را حفظ کرامت مصرف‌کنندگان تشکیل می‌دهد. حال بالغ بر 30 سال از آغاز به کار گروه صنعتی الکترو نسیم می‌گذرد و این مجموعه با تکیه بر دانش فنی، نیروی انسانی متخصص و مجرب به رشد روز افزون خود ادامه داده است. در این میان بهره‌مندی از تجربه تعامل دیرینه با مشتریانی وفادار و فرهیخته، شرکت را مفتخر ساخته تا در با محصولات متنوع از جمله انواع استاتور پنکه در صنعت تولیدی خود پیشرو باشد. محصولاتی که کیفیت و ضمانت واقعی، آنها را به سراسر ایران و سپس خارج از کشور رسانده است.

ما همواره خواهیم کوشید تا با تولید محصولاتی اصیل و پشتیبانی دائمی، برند محبوب شما در بازار باشیم. پویایی، پویش مداوم، نوآوری، تضمین کیفیت و رضایت‌مندی مشتریان سرلوحه کار شرکت الکترو نسیم می‌باشد. اولویت مدیران و پرسنل کارآمد ما در رهگیری استراتژی‌های هوشمندانه صنعتی، جامه عمل پوشانیدن به اهداف مجموعه در راستای رشد و توسعه پایدار است.

چشم‌انداز ما در «تضمین کیفیت» و ارتقای روز افزون این عامل حیاتی است که اعتماد شما را به عنوان پشتوانه همیشگی خود، پر رنگ‌تر می‌کند.

 

فهرست